Strona główna

Menu

Goście online

Serwis parafii przegląda teraz
 8 gości 

Odwiedzin ogółem:

Od 1.01.2010:REKLAMA

czwartek, 20 grudnia 2018 19:58 Konkurs JubileuszowyW bieżącym roku nasza parafia obchodzi okrągły jubileusz, związany z istnieniem własnego serwisu internetowego.
To już 10 lat, gdy jesteśmy razem z Państwem w Waszych domach.Z tej okazji zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie - zabawie, polegającej na podaniu dokładnej daty, od kiedy istnieje nasza strona parafialna.
Dla trzech pierwszych osób, którym uda się poprawnie odpowiedzieć na to pytanie, przewidziane są nagrody - kalendarze na rok 2019 ze świętym Janem Pawłem II. Dodatkowym urozmaiceniem tej nagrody będą życzenia z podpisem naszego ks. Proboszcza.Odpowiedzi proszę kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w tytule wiadomości pisząc "KONKURS". Do odpowiedzi proszę dołączyć swoje dane: imię, nazwisko, miejsce zamieszkania.
Termin nadsyłania odpowiedzi  - 5 stycznia 2019 r.
Odbiór nagrody osobiście w parafii, lub po podaniu dokładnego adresu wysyłka pocztą.

Udział w konkursie oznacza zgodę na opublikowanie na stronach serwisu skróconych danych laureatów.

adminUWAGA
Zgodnie z obowiązującym w UE prawem dotyczącym ochrony danych osobowych (RODO), mają zastosowanie poniższe zasady.
Podanie danych jest dobrowolne, w każdym momencie przysługuje Państwu prawo dostępu do podanych danych, oraz ich poprawiania, bądź anulowania. Podane dane kontaktowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu. Otrzymane dane nie są udostępniane osobom trzecim, ani wykorzystywane w żadnym innym celu poza wymienionym powyżej. Po zakończeniu konkursu dane zostaną skasowane.