Strona główna

Menu


Goście online

Serwis parafii przegląda teraz
 4 gości 

Odwiedzin ogółem:

Od 1.01.2010:REKLAMA


Wpis z Księgi Gości:


26.04.2018 - 21:46 - Parafianin

Dlaczego nie ma zakładki z galerią z 2018 roku i w 2017 jest tak mało? Zakładka z ministrantami nieaktualna, strona jest zbyt rzadko aktualizowana, prośba do pana moderatora, aby troszkę nad stroną popracował

Odpowiedź:


"Dlaczego nie ma zakładki z galerią z 2018 roku"

Zdjęcia z bieżącego roku, głównie z okresu Wielkiego Postu i Wielkanocy, znajdują się w odpowiednich artykułach w dziale Aktualności. Wielkanoc to najważniejszy dla katolika czas w całym roku liturgicznym i dlatego dopiero po jego zakończeniu zostaną przeniesione do działu Galerie. Z tego też względu główna strona cały czas treścią odnosi się jeszcze do Wielkanocy.


"i w 2017 jest tak mało"

Mimo szczerych chęci, z różnych powodów, nie mogę uczestniczyć we wszystkich uroczystościach. Niestety nikt z parafian "nie kwapi" się do fotograficznego dokumentowania życia naszej parafii.
Zresztą to też nie jest takie proste - aby móc robić zdjęcia czy filmować w kościele, dana osoba musi posiadać odpowiednie zgody i upoważnienia wydane przez Kurię.


"Zakładka z ministrantami nieaktualna"

Dział "Wspólnoty Parafialne" mogę zaktualizować tylko po otrzymaniu odpowiednich danych od samych zainteresowanych.


"strona jest zbyt rzadko aktualizowana"

Strona jest aktualizowana przynajmniej raz w tygodniu - zawsze są aktualne ogłoszenia parafialne i intencje mszalne, a w zależności od bieżących świąt czy wydarzeń kościelnych zamieszczane są odpowiednie artykuły, odnośniki do innych witryn, opisy bieżących okresów liturgicznych, przypisy o wspominanych świętych, przypomnienia np o nabożeństwach: różańcowych, drogi krzyżowej, gorzkich żali, majowych, czerwcowych wraz z ich opisem i genezą, linki do ciekawych, okolicznościowych artykułów, propozycje rekolekcji internetowych itp. Trudno wręcz wszystko tutaj wymienić.

Nie można patrzeć na stronę tylko przez pryzmat Galerii, chociaż, co widać po statystykach strony, jest to dział najchętniej odwiedzany. Serwis parafii zawiera jednak dużo ważniejszych treści. Zapraszam więc do wnikliwego przeglądania i korzystania z całości materiałów dostępnych na naszej stronie.


administrator