Strona główna Ogłoszenia duszpasterskie

Menu


Goście online

Serwis parafii przegląda teraz
 2 gości 

Odwiedzin ogółem:

Od 1.01.2010:REKLAMAOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE13 stycznia 2019

Niedziela Chrztu Pańskiego
 1. Obchodząc dzisiaj święto Chrztu Pańskiego, przypominamy sobie własny chrzest, poprzez który Pan Bóg ogłosił nas swoimi przybranymi dziećmi i umocnił darem Ducha Świętego. Kończąc okres Bożego Narodzenia, wyruszamy na drogi codziennego życia, dając świadectwo przyjęcia Syna Bożego do serc.
 2. W czwartek, 17 stycznia, rozpoczynają się XXXIV Światowe Dni Młodzieży w Panamie, odbywające się pod hasłem:"Oto Ja, służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa twego!". W duchu łączności z młodzieżą z całego świata, modlimy się o gotowość przyjęcia słowa Bożego i podjęcia różnych darów powołania przez młode pokolenie uczniów Chrystusa.
 3. Odpowiadając na pragnienie samego Chrystusa, który modlił się do Boga Ojca za swoich uczniów, "aby byli Jedno",  najbliższy tydzień to Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
 4. Wszystkim, którzy obchodzą w zbliżających się dniach imieniny i urodziny, życzymy wszelkiego błogosławieństwa Bożego i opieki świętych patronów.
 5. W niedzielę 20 stycznia, będą zbierane przed kościołem ofiary na ogrzewanie.
  Nr Konta Parafialnego: 78 1050 1360 1000 0090 3037 8096.20 stycznia 2019

Druga Niedziela w ciągu roku
 1. Najświętsza Ofiara Chrystusa, której pamiątkę sprawowaliśmy, zjednoczyła nas wokół ołtarza. W Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, prosimy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili "jedno serce i jednego ducha", dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.
 2. W Panamie odbywają się Światowe Dni Młodzieży. Zapraszamy do śledzenia relacji ze spotkania z młodzieżą, oraz modlitwy w intencji papieża i młodych całego świata.
 3. W poniedziałek obchodzimy Dzień Babci,  a we wtorek Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia.
 4. Solenizantów i jubilatów tygodnia polecamy opiece świętych patronów i otaczamy serdeczną modlitwą.