Strona główna Ogłoszenia duszpasterskie

Menu


Goście online

Serwis parafii przegląda teraz
 5 gości 

Odwiedzin ogółem:

Od 1.01.2010:

REKLAMA


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE17 maja 2020

 VI Niedziela Wielkanocna
 1. Dzisiaj VI niedziela wielkanocna.
 2. W poniedziałek ,18 maja, przypada 100 rocznica urodzin Ojca Św. Jana Pawła II.
 3. W ramach obchodów 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, Pierwszy Program Telewizji Polskiej oraz Polskie Radio wyemitują w poniedziałek 18 maja br. o godzinie 18:00 widowisko muzyczne Santo subito – Prorok naszych czasów, podczas którego zaprezentowane zostaną utwory ważne dla polskiej kultury, przybliżające sylwetkę i nauczanie Papieża Polaka. Koncert, został podzielony na części, które odnoszą się do wyzwań stawianych nam przez Ewangelię, a które były jednocześnie częstym tematem papieskiego przepowiadania. Wezwanie do pokoju, jedności, dialogu religijnego, solidarności i świętości życia. Widowisko zostało zrealizowane na terenie Sanktuarium św. Jana Pawła II w Łagiewnikach. Ze względu na wciąż aktualne ograniczenia związane z pandemią, nagrania dokonano bez udziału publiczności, a występy części artystów zostały zarejestrowane w ich domach.
  Serdecznie zachęcamy do oglądania.
 4. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwa majowych .
 5. Od dzisiaj zgodnie z rozporządzeniami Rady Ministrów, co do gromadzenia się, wewnątrz naszej świątyni na Mszy św. i innych nabożeństwach może przebywać 23 osoby.
 6. Trwamy w okresie wielkanocnym, kiedy mamy obowiązek przystąpić do komunii. Jest możliwość spowiedzi wielkanocnej, każdego dnia pół godziny przed Mszą w zakrystii kościoła.
 7. Dzisiaj po Mszy św. będziemy mogli przed kościołem złożyć ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Wielkie Bóg zapłać za te ofiary , oraz te składane na kościół w ostatnim czasie te na tace, indywidualnie i te przelewane na konto parafialne.
 8. Kancelaria parafialna w okresie letnim czynna we wtorek od 16.30 do 17.30.
 9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych.
 10. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.   24 maja 2020

    Wniebowstąpienie Pańskie
   1. Dzisiaj VII niedziela wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
   2. We wtorek 26.05. przypada dzień Matki modlimy się w int. wszystkich matek, i już dziś życzymy im wszelkiego błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej. Zmarłe mamy polecamy Miłosierdziu Bożemu. Zapraszam Mamy na Mszę św. o godz. 18.00.
   3. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwa majowych .
   4. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Św., kończy się okres wielkanocny, kiedy mamy obowiązek przystąpić do komunii. Jest możliwość spowiedzi wielkanocnej, każdego dnia pół godziny przed Mszą w zakrystii kościoła.
   5. Kancelaria parafialna w okresie letnim czynna we wtorek od 16.30 do 17.30.
   6. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół w ostatnim czasie te na tace, indywidualnie i te przelewane na konto parafialne.
   7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych.
   8. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.